Продолжение всегда следует или развенчание одной примитивной «портретной» аферы.

 
Будьте осторожны, славянцы! Вам могут уже в 2016 году предложить отпраздновать сфальсифицированный 200-летний юбилей земляка поэта-романтика Михаила Петренко (1817-2017).

Детальніше...

Деякі думки про «Музей Михайла Петренка»,
або Чи потрібен він місту Слов`янську?

У наш час більшість людей за різноманітними уточненнями звертаються, мабуть, до Вікіпедії, найсучаснішої on-line колекції статей, та Енциклопедичного словника Брокгауза і Єфрона (ЕСБЄ).

Детальніше...

 

 Деякі міркування про портрет, дату народження та батька Михайла Петренка

 

  У 2012 році виконується 195 років з дня народження Михайла Миколайовича Петренка, також минуло вже 150 років після його смерті. Він прожив досить нетривале життя.

   На жаль, на сьогоднішній день не вдалося відшукати портрет Михайла, більш того, ще не вдалося встановити точну дату його народження.

   Немає навіть документального підтвердження, що Михайло народився у Слов'янську, хоча у наш час це вважається фактом.

Детальніше...

 

Скільки ж їх Михайлів Петренко або Слов'янська проблема.

 

Шановні Слов'янці!

 

Попереду багато цікавих досліджень, пов'язаних з життям та творчістю Михайла Миколайовича Петренка, проте на те необхідна одна проста, але принципова умова – всі дослідники повинні говорити про одну й ту ж людину.

Алеж, зараз мова йде про різних людей, про двох Михайлів Петренко, як мінімум.

Детальніше...

Деякі думки про пам'ятники Михайлу Миколайовичу Петренку

Не можна сказати, що пам'ятника Михайлу Петренку немає.

Є, хоча невеликий за розмірами, але вельми гідний.

Ідеться, звичайно ж, про вірші, написані Поетом у ту далеку першу половину ХІХ століття. А визнання цей пам'ятник отримав не від якоїсь конкурсної комісії, а від людей, які жили й живуть на території України та далеко за її межами, де була і є українська діаспора. Але варто зауважити, що не тільки українцям зрозумілі й близькі твори Поета.

Детальніше...

 

 Слов'янський заповідник ім'ям Петренка.

 

   У древні часи людство являло собою величезну кількість якихось спільнот, які через різні причини не були зв'язані між собою.  

   Були території, де вірили, що Земля покоїться на трьох китах, в рамках деяких концепцій говорили про трьох слонів і таке інше ...

   Проте, часи змінювалися, цивілізація зі всіма своїми досягненнями прийшла і в найвіддаленіші місця.  

   На певному етапі свого розвитку людство поглянуло на Землю з космосу, і вже ніхто не сумнівається в тому, як влаштована, принаймні, Сонячна система.  

Детальніше...

Використання матеріалів з сайту допускається в статтях, книгах та публікаціях з обов'язковим посиланням на сайт. Всі матеріали сайту можуть використовуватися виключно в некомерційних цілях і не повинні використовуватися для витягання прибутка.