Помилки й фальсифікації які зустрічаються в описах життя й творчості Михайла Петренка.

На сьогоднішній день вдалося відшукати небагато інформації про Михайла Миколайовича Петренка, його батьків і дітей. Біографічні дані Поета, які доступні з літератури, нажаль часто перемішані з безглуздими вигадками деяких некомпетентних ентузіастів.

Дослідження біографії й творчості Михайла Петренка триває, але на цьому нелегкому шляху, на жаль, інколи виникають перешкоди, що ускладнюють цей пошук. Частенько йдеться про банальні помилки, інколи навіть про дезінформацію та фальсифікацію фактів, що породжуються елементарною непорядністю або нездатністю деяких авторів розібратися в наявних матеріалах. Публікуючи сумнівну інформацію, вони тим самим засмічують інформаційний простір і ускладнюють роботу дослідників.

Детальніше: Помилки й фальсифікації які зустрічаються в описах життя й творчості Михайла Петренка.

Застаріла інформація про Поета на деяких інтернет-сайтах

Беручи до уваги той факт, що в статтях, опублікованих в газетах і журналах, у книгах та інтернеті накопичилася достатньо велика кількість помилок, застарілої інформації і відвертої дезінформації про рід, до якого належить Михайло Миколайович Петренко, вважаємо своїм обов'язком нагадувати читачам про непорозуміння, що були і з'являються. Сподіваємося, ця інформація допоможе правильно розібратися в застарілих текстах, а також стане «щепленням» від появи нової дезінформації, яка, на жаль, іноді ще трапляється.

Детальніше: Застаріла інформація про Поета на деяких інтернет-сайтах

Використання матеріалів з сайту допускається в статтях, книгах та публікаціях з обов'язковим посиланням на сайт. Всі матеріали сайту можуть використовуватися виключно в некомерційних цілях і не повинні використовуватися для витягання прибутка.